Ручки с логотипом, печать на ручках и зажигалках, тампоная печать на пластике, гравировка на ручках

Печать на ручках

Друк на ручках. Нанесення логотипу на ручкиРучка - один з найефективніших рекламних носіїв. Цей предмет, володіючи найширшим охопленням аудиторії, переходить з рук в руки і нагадує про свої творців. Хочете замовити виготовлення фірмових кулькових ручок з логотипом дешево? Звертайтеся в «Перо»!

Найдешевші послуги завжди у прямого виробника. А ми, здійснюючи друк на власному обладнанні та з використанням власних матеріалів, гарантуємо не тільки найпривабливіші тарифи, а й безумовна якість.

З чого складаються ціни на друк логотипу на кулькових ручках?

1. Розмір тиражу

Технологічні особливості тамподруку схожі з офсетом. Левова частка роботи фахівців це створення гнучкого тампона з потрібним зображенням, за допомогою якого і проводиться весь тираж. Таким чином, після певної кількості примірників їх вартість починає істотно знижуватися.

2. Кількість квітів

Найдешевші промо ручки з логотипом мають одноколірні зображення. Можливості тамподруку дозволяють використовувати до чотирьох кольорів при друку на одному предметі.

3. Вартість носія

Компанія пропонує до 400 варіантів ручок різної цінової категорії. При бажанні, замовник може надати власні носії.
Друк на кулькових ручках, ціни на промо ручки з логотипом

Зробити звичайний предмет яскравим і неповторним просто, якщо звернутися до професіоналів в сфері поліграфії. «Перо» пропонує послуги тамподруку буквально на чому завгодно, фахівці компанії в курсі всіх нюансів і особливостей цього виду друку.

Виробництво ручок з логотипом вимагає особливого увагу, адже цей вид промо-продукції люди найчастіше тримають в руках. Співробітники «Перо» займаються індивідуальним підбором фарби під кожен конкретний носій.

Це дозволяє створювати максимально довговічні зображення, які будуть радувати чітким зображенням до року і більше.

При замовленні в «Перо» друк на ручках дешево обходиться, тому її часто замовляють і приватні особи.

Предмет з пам'ятним написом або унікальним зображенням здатний стати відмінним подарунком, що підкреслює увагу до адресата.
Виробництво і друк рекламних ручок з логотипом дешево

Компанія «Копицентр» пропонує скористатися найсучаснішими технологіями. Тепер замовити рекламні ручки з логотипом можна навіть без особистої присутності, скориставшись формою на сайті.

Великий тираж? У «Перо» є послуга доставки до дверей офісу!

 

Виготовлення промоційної продукції складно уявити без друку на ручках. Такий сувенір затребуваний і має практичну цінність. Це гарантує, що власник буде використовувати його в своїх цілях. Відповідно, друк на ручках постійно виконує своє пряме призначення - рекламування торгової марки. Графічний символ Вашої компанії буде постійно нагадувати власнику про увагу, проявлену до нього під час відвідування виставки або презентації.

Друк логотипу на ручках дозволяє бачити зображення і стороннім людям. Таким чином, число споживачів реклами зростає в рази. Великі компанії в цілях корпоративної реклами використовують друк на ручках. Москва налічує величезну кількість офісів солідних фірм, де співробітники використовують тільки корпоративні ручки.

Компанія «Orange point» надає послуги друку на ручках в Киеве. Але розмістити своє замовлення у нас можуть підприємства з будь-якого регіону Киевском . Прямі контакти з виробниками авторучок дозволяють знизити кінцеву вартість рекламного продукту. Ми якісно і вчасно виконаємо замовлення по друку на ручках логотипів або інших зображень. Відправка готової продукції здійснюється за вказаною адресою зручним для Вас способом.

 

Пластикові - найбільш популярний і недорогий варіант. Металеві - дорогий варіант, який підходить для значних бюджетів. Еко ручки гарні для тих, хто піклується про навколишнє середовище.
Друк на ручках проводиться методом тамподруку. Дана технологія дозволяє проводити друк в найкоротші терміни. Можливі тиражі - від 50-ти до 10 000 шт. Логотип або напис можливо наносити як на корпус ручки так і на кліп. Нанесення логотипу на ручки можливо як в монохромному варіанті, так і в кольорі. На металевих виробах можлива гравірування.

 


Тираж Стоимость запечатки стандартной площади *
За 1 шт. продукции Стоимость работы
200 экз. 1,46 грн. 292 грн.
300 экз. 1,16 грн. 348 грн.
400 экз. 1,00 грн. 400 грн.
500 экз. 0,72 грн. 360 грн.
1000 экз. 0,54 грн. 540 грн.
2000 экз. 0,42 грн. 840 грн.
5000 экз. 0,36 грн. 1800 грн.


Обновлен 10 мая 2017. Создан 20 фев 2017Индекс цитирования.