Ручки с логотипом, печать на ручках и зажигалках, тампоная печать на пластике, гравировка на ручках

Тампопечать на сувенирах

Нанесение тампопечати на пластиковые , мелкие сувениры в КиевеЦіну на послуги тамподруку Ви завжди можете уточнити у менеджерів нашої друкарні. Вони допоможуть сфоміровать замовлення на найбільш вигідних для Вас умовах.

При тамподруку на виробах мають легко змивається поверхню від 2% до 10% виробів бажано планувати на шлюб і некондицию. % Некондиції і шлюбу залежить від кількості кольорів нанесення, чим більше квітів нанесення, тим більша ймовірність появи браку. Це, найчастіше, стосується ручок мають повехностное напилення сріблом і золотом а також покритих різними видами лаку, при друку на таких сувенірах відсутня можливість виправлення некоректно надрукованого логотипу.


Принцип тамподруку являє собою процес перенесення зображення з спеціального кліше на підготовлену поверхню за допомогою силіконового тампона. Вперше тампонная друк була застосована в Швейцарії для створення циферблату відомих на весь світ швейцарських годинників, а сьогодні - це один з кращих існуючих способів перенесення зображень. При цьому, не дивлячись на високу якість виконання, ціни на тамподрук в Києві, як, втім, і в інших регіонах Росії, нижче вартості інших методів нанесення логотипів на рекламну продукцію.


Як здійснюється нанесення тамподруку? На підготовчому етапі створюється друковане кліше - макет форми, необхідної клієнту. Виготовляється цей макет з міцних матеріалів (фотополімерів або металу), завдяки чому термін його служби необмежений, і він може використовуватися ще безліч разів при виконанні чергових замовлень.


Наступний етап - перенесення зображення на рекламний продукт за допомогою еластичного силіконового тампона, який точно повторює форму поверхні виробу. Така методика друку дозволяє наносити логотипи на різні предмети: на ручки, кухлі, попільнички, брелоки, запальнички та інші рекламні сувеніри незалежно від їх форми і фактури.Создан 03 мар 2017Индекс цитирования.