Ручки с логотипом, печать на ручках и зажигалках, тампоная печать на пластике, гравировка на ручках

Ручки з нанесенням логотипу

П ять причин, за якими варто замовити сувенірні ручки з логотипом компаніїБільше 20 років компанія «Перо» займається виготовленням рекламно-сувенірної продукції, а також нанесенням на неї логотипів, будь-яких зображень і написів. За роки роботи фахівці компанії виробили власний неповторний стиль, освоїли передові і найбільш ефективні методики виробництва та нанесення, а також розробили власні інноваційні технології роботи. Тому сьогодні ми можемо запропонувати нашим клієнтам кращі рішення в сфері виготовлення та брендування, в тому числі оптимальні варіанти такої затребуваною послуги, як кулькові ручки з логотипом на замовлення. Незважаючи на розвиток цифрових технологій і поява електронної документації такі ручки були і залишаються однією з неодмінних складових активної ділового життя більшості людей.

Проста і зручна канцелярські приладдя стала незмінним і неодмінним атрибутом кожного ділової людини: її використовують, щоб підписати договір або накладну, зробити швидку позначку в щоденнику або приписку на візитці. А багато людей вважають за краще заповнювати бланки, писати чернетки документів, записувати конструктивні ідеї на нарадах від руки, не довіряючи сучасним гаджетам або просто вважаючи їх менш зручними. Тому така сувенірна продукція, як фірмові ручки з логотипом користуються великим успіхом як недорогого, функціонального і завжди доречного бізнес-подарунка і одночасно рекламного матеріалу.
 
П'ять причин, за якими варто замовити сувенірні ручки з логотипом компанії

Існує п'ять головних причин замовити ручки кулькові з нанесенням логотипу:

    
Це сувенір, який можна подарувати будь-якій людині, незалежно від його віку, статі та соціального положення - в будь-якому випадку промо ручки з логотипом будуть прийняті з вдячністю і обов'язково будуть використовуватися за призначенням.
    
Це недорогий і практичний спосіб проінформувати про існування своєї компанії як можна більше число людей, оскільки логотип побачить не тільки обдарований, але і всі, хто його оточує.
    
Такий подарунок дозволить підвищити лояльність до бренду серед потенційних клієнтів і партнерів, адже корисні і якісні сувеніри викличуть позитивні емоції, які будуть асоціюватися саме з вашою компанією.
    
Це можливість підтримати і зміцнити імідж компанії з мінімальними фінансовими витратами.
    
Друк логотипу на ручках перетворить звичайні офісні канцтовари в одну зі складових унікального фірмового стилю компанії, що також зробить сприятливе враження на клієнтів.Создан 30 мар 2017Индекс цитирования.