Ручки с логотипом, печать на ручках и зажигалках, тампоная печать на пластике, гравировка на ручках

Печать на ручках Житомир

Нанесение логотипов на ручки в ЖитомиреРучка з логотипом один з доступних способів розповісти про свою фірму. Ручка часто передається з рук в руки, отже, здійснюється обмін інформацією про фірму. Так само позмінні приладдя з логотипом інформує про статус компанії: чим дорожче ручка - тим вищий статус. Дорогі екземпляри найчастіше дарує основні партнери, які приносять левову частку підприємству. Ручки з логотипом дешевше використовуються як роздатковий матеріал, але в той же час нагадують про те, що клієнт не байдужий.

Багато компаній думають чи варто вкладати гроші в такий вид реклами як сувенірна продукція. Відповідь однозначна - варто! Найпростіший і доступний сувенір це ручка з логотипом. Такий сувенір стане в нагоді Вам при участі у виставках, добре зарекомендували як продукт для роздачі в офісах продажів. Ручка з логотипом так само формує такий важливий чинник як позитивний імідж компанії. Погодьтеся, будь то кур'єр або звичайний офісний працівник, якщо він пише в документах саме фірмова ручці, а не продукт з найближчого ларька - виглядає це набагато престижніше.

Ціна формується з наступних складових:

1. Ціна виробу.

Ціна ручка з логотипом формується з матеріалу (пластик, метал), спосіб і кількість квітів нанесення і бренд. На даний момент є китайські пластикові ручки досить високої якості. Але так само не потрібно забувати, що є ще і бренди, за який так само потрібно доплачувати, але цей платіж практично завжди обґрунтовані, т. к. виробник випускає ручку завжди однаково високу якість.

2. Тираж.

Потрібно чітко знати кількість ручок з логотипом, яке Вам знадобитися для реклами. Як показує практика - краще взяти з запасом. Так само потрібно розуміти: чим більше тираж - тим дешевше нанесення логотипу.

3. Спосіб нанесення.

Почнемо з самого дешевого - це тамподрук. Цей спосіб вигідний для нанесення логотипу на ручки тиражем більше 500 шт. Використовується до 4-х кольорів. Кожен додатковий колір впливає на вартість в позитивну сторону. Відповідно найдешевший спосіб нанесення в 1 колір, а найдорожчий в 4.

УФ-друк. Використовується для тиражів до 500 шт і виготовлення зразків. Великий плюс дане нанесення є відсутність впливу вартості від кількості нанесених кольорів. Так само УФ-друк передає градієнти, якщо такий використовується в логотипі.

Лазерне гравірування. Так само як і УФ-друк використовується на малих тиражах для нанесення на металеві ручки. Даний тип брендування здійснюється тільки в 1 колір, але має найвищу стійкість в порівнянні з перерахованими вище. Лазерне гравірування так само може використовуватися і на великих тиражах, якщо інший спосіб нанесення не може бути використана на конкретній ручці.Создан 13 апр 2017Индекс цитирования.