Ручки с логотипом, печать на ручках и зажигалках, тампоная печать на пластике, гравировка на ручках

Тамподрук - тампонная друк
Термін: спосіб тамподруку - передача зображення з друкарської форми на запечатується поверхность, як правило, неплоску, з використанням пружно-еластичного тампона. Це непрямодействующая глибокий друк, при якій малюнок на пишучий прилад переноситься за допомогою тампона.

Тамподрук - технологія друку фарбою. Тампон мачає в фотополімерні кліше, залита фарба, вбирає її і потім, стикаючись з виробом, переносить відбиток на нього. Наприклад, ручка або запальничка.

Що входять до складу фарби речовини роз'їдають тонкий поверхневий шар сувеніра. Висихаючи, фарба з розчиненими в ній частинками пластика стає практично однорідною масою, що і забезпечує хорошу стійкість нанесення логотипу. Устаткування тамподруку дозволяє наносити зображення практично на будь-який вид твердої поверхні - від пластика ручок і запальничок до нетрадиційних носіїв - скла і металу.

Тамподрук дозволяє друкувати по авторучок, запальнички, брелоки, темно-зелені пробки, кришки банок, одноразовий посуд, парфумерна упаковка, різна канцелярське приладдя, аудіо- та відеокасети, компакт-диски, корпуси приладів, парфумерна упаковка і т.д .. Ця техніка нанесення ідеальна для друку на різних поверхнях, наприклад, на вигнутому кліпі пише приладу.

Технологія відрізняє висока рентабельність, нескладна технологія виробництво і простий в налаштуванні і експлуатації обладнання. Практично на будь-який виріб найскладнішої форми можна нанести ваш фірмовий знак методом тампоном друку.

Особливості тампоном друку:

- тампон, як правило, невеликого розміру (5-7 см);

- тампон являє собою високотехнологічний силіконовий елемент. Залежно від різних факторів тиражестойкость тампона може коливатися від 10 тис. до 100 тис. відбитки;

- входить до складу фарби розчинник роз'їдає поверхневий шар сувеніра і вбирається в нього.

- друкована форма (кліше) може бути як металевою, так і фотополімерною пластиною, на якій витравлені (в разі металевої) зображення майбутнього відбитка. Тиражестійкість кліше також може варіюватися в залежності від використовуваного матеріалу.

Це швидкий і економічний спосіб друку! Вартість роботи визначається наступними основними факторами:

- кількість кольорів;

- тираж;

- матеріал;

- формат.

Друк можлива в один, два, три або чотири кольори.

Шовкографія або тамподрук?

При виборі способу друку потрібно керуватися такими міркуваннями:

1. Якщо Ваше замовлення буде пов'язаний з друкованою продукцією типу візиток, бланки, плакати, а також друк по текстильної продукції, прапори, маєчки, то оптимальний вибір для Вас - це шовкографія. При цьому друк на ручках, запальнички, брелоки і т.п. буду Вам також доступні. Це дає з одного боку економії в собівартості продукції щодо тамподруку, але з іншого боку зниження продуктивності і збільшення трудомісткості, так як більша кількість чинників у порівнянні з тамподруком впливатиме на кінцевий результат.

2. Якщо Ви збираєтеся друкувати по фарфору, кераміки, скла, то визначитеся, яка форма посуду буде переважаючою в Вашому замовленні. Друк по строго циліндричним формам можна наносити на верстат для трафаретного друку по циліндричних поверхнях. Переваги тут очевидні: низька собівартість, можливість запечатувати предмет вкруговую по всьому діаметру, більш інтенсивний колір золота і срібла. Використовується такий спосіб для малотиражної продукції. Якщо Ваша продукція відрізняється різноманітністю форм, то більше Вам підійде тамподрук. Вибираючи тампони різної форми, Ви зможуть друкувати і по плоскій і по овальної і по циліндричній формам, будь-які поглиблення, викривлені поверхні і т.п. Вибравши тамподрук Ви отримаєте наступні переваги: ​​висока продуктивність, різноманітність форм, менші витрати на придбання обладнання для виготовлення форм в порівнянні з шовкографією. Недолік: обмежена площа запечатки по циліндричних поверхнях.

3. Якщо основа свого замовлення Ви вибираєте сувенірна продукція, тобто ручки, запальнички, попільнички, кружки, брелоки, кліпси і т.п., то Ви неодмінно зупините свій вибір на тамподруку. З її допомогою Ви зможете зробити одно- або багатобарвну продукцію і навіть повнокольоровий, отримувати замовлення в мінімальні терміни.

Чи можлива тамподрук на не гладко поверхні (рифлений або гофрований)? Відповідь на це питання потрібно давати дуже обережно: тамподрук на подібних поверхнях, як правило, можливо! Успіх або провал при тамподруку буде в значній мірі залежати від геометрії вироби і його поверхні, і ряд відноситься до цих деталей. Єдиний спосіб дати певну відповідь - провести тест. Але можна навести простий приклад складної запечатуваної за допомогою тамподруку поверхні - шкаралупа волоського горіха!Создан 13 апр 2017Индекс цитирования.