Ручки с логотипом, печать на ручках и зажигалках, тампоная печать на пластике, гравировка на ручках

Ручки с логотипом Одесса

Печать на ручках логотипов в ОдессеСпеціалізовані семінари, зустрічі з партнерами, промо-акції, виставки ... Всі ці заходи не обходяться без вручення сувенірної продукції: календарів, кухлів, блокнотів, брелоків і, звичайно ж, ручок з логотипом. Адже це не просто засіб «задобрити» потенційного клієнта - це ще досить ефективна і доступна за ціною реклама!

Тільки уявіть: Ви замовляєте нанесення логотипу на ручки і вручає їх своїм потенційним клієнтам і партнерам. Перша реакція - усмішка, адже всі ми, незалежно від статі, віку і статусу, любимо отримувати подарунки. Тим більше, якщо подарунок носить ще й практичний характер.

А що може бути корисніше для ділової людини, ніж стильна і якісна ручка с логотипом в Одлессе, якою можна підписувати важливі контракти і брати з собою на різні конференції! І, між іншим, кожен раз підписуючи черговий документ, Ваш клієнт буде дивитися на ручку, на нанесений логотип - і згадувати Вас.

 
Де можна замовити оформлення ручок з логотипом в Одессе? Звичайно ж, в компанії «2 янголятка»! Створювати якісні сувенірну продукцію нам допомагають знання, багата технічна база і багаторічний досвід роботи. У нас робили замовлення на ручки з логотипом десятки найвідоміших фірм Росії, дозвольте створити сувенірну продукцію і для Вас.

Завдяки використанню перевірених методів оформлення ручок з логотипом та роботі на сучасному обладнанні фахівці компанії «Перо» легко втілюють в життя будь-які, навіть найскладніші і незвичайні задуми клієнтів. Ви можете замовити у нас друк:

    
на класичних пластикових ручках або елегантних металевих;
    
на різнокольорових ручках або на ручках з матовим і прозорим корпусом,
    
методом тамподруку, шовкографії або гравіювання.

Вже через два дні Ви зможете презентувати сувенірну продукцію своїм партнерам та потенційним клієнтам.

На будь-якій виставці ручки з логотипом грають більш важливу роль, ніж ті ж візитки. Ручки з логотипом - це не тільки носій інформації, але ще і корисна річ. Роздаючи ручки з логотипом, ви залишаєте пам'ятний сувенір, який може виявитися на столі у партнера або потенційного покупця. Ручки з логотипом бувають різними - дешеві можна роздати на презентації, а дорогі ручки з логотипом стануть відмінним корпоративним подарунком. Ми можемо виготовити будь-які ручки з логотипом - поспішайте робити замовлення!Создан 07 мая 2017Индекс цитирования.