Ручки с логотипом, печать на ручках и зажигалках, тампоная печать на пластике, гравировка на ручках

Печать на ручках в Харькове

Нанесение логотипа на ручки в Хрькове. Незважаючи на розвиток технологій і популярність електронних документів ручки з логотипом залишаються важливою складовою ділового життя.Кулькові ручки хоч і прості, але незамінні: без них не обходиться підписання ділових паперів, не робляться позначки в блокноті. Багато все ще використовують ручки для написання чернеток. Сувенирка, на кшталт корпоративної ручки з лого, досить популярна як недорога і практична річ для подарунка. Крім того, це ідеальний промо-матеріал.

Отже. Є кілька причин, які можуть спонукати вас зробити друк на ручках оптом.

-перш за все це подарунок, який сподобається всім. Сувенірна ручка - це практичний предмет і ніхто не залишить його без уваги.

-сувеніри з логотипом дозволять вам проінформувати інших людей про свою фірму. Ручка буде в полі зору багатьох і ваша реклама не залишиться незамеченной.Помніте ручка це не візитка несе просто візуальну рекламу, ручка це предмет без якого не які не обходяться і дня.

-рекламна сувеніри зроблять клієнтів і партнерів більш лояльними до вашої компанії. Вони точно зроблять позитивне враження.

-сувенірка так чи інакше дозволить підняти авторитет компанії з невеликими грошовими витратами.

-Брендування ручок зробить канцелярську продукцію одним з головних елементів корпоративної символіки, що позитивно позначиться на іміджі.

Як правило, для нанесення лого на ручки використовують метод тамподруку або гравірування. Перший - менш витратний. Другий гарантує високу якість зображення.

 

 Тираж Стоимость запечатки стандартной площади *
За 1 шт. продукции Стоимость работы
200 экз. 1,46 грн. 292 грн.
300 экз. 1,16 грн. 348 грн.
400 экз. 1,00 грн. 400 грн.
500 экз. 0,72 грн. 360 грн.
1000 экз. 0,54 грн. 540 грн.
2000 экз. 0,42 грн. 840 грн.
5000 экз. 0,36 грн. 1800 грн.        
Тамподрук.

Якщо купувати в якості промо-матеріалу кулькові ручки, то їх вартість буде невисокою - при невеликих витратах можна організувати ідеальну промо-кампанію за сприяння зручного і практичного носія.

Плюси і мінуси цього методу.

У чому полягає популярність цього способу нанесення?

-економічність. Попередні витрати на роботу при невеликому тиражі не принесуть вигоди. Однак, якщо тираж перевищить кілька сотень виробів, то витрати будуть незначними.

-нанесення лого на нестандартну поверхню. Тампонний друк дає можливість нанести зображення на будь-які поверхні. Але перед тим, як взятися за друк, заздалегідь уточніть, чи можуть ваші ручки нестандартної форми бути використані для нанесення лого. Друк на ручці може бути нанесена як з одного так і з двох сторін, так само по всій її ширині, дві або три відбитка лого, і звичайно ж принт на кліпі, так що за допомогою цього методу як то кажуть є де розгулятися вашої фантазії.

-нанесення невеликих елементів. На ручки можна нанести зображення, щільність якого складе 0,05-0,1 мм. Тобто всі важливі для вас дані будуть розміщені на поверхні виробу.

-Різноманітність відтінків і кольору. Тамподрук може бути використана для друку всіх кольорів. Тому ви можете без побоювання використовувати цей метод для нанесення логотипу.

Пам'ятайте, що нанесення лого на темну продукцію світлим тоном необхідно проводити з підкладкою. Звичайно, це буде коштувати трохи дорожче, однак і кольорове підстава не буде спотворювати зображення. Щоб надрукувати лого на темній поверхні застосовують золотистий або сріблястий відтінок. Тон лягає красиво. Зображення виходить яскравим.

 

Цифровий друк.

Крім того, для нанесення логотипу на ручки використовують метод цифрового друку. Нанесення повнокольорового друку методом цифра дає масу переваг:

-якісний кольоровий малюнок

економія при невеликих тиражах.

Метод цифрового друку гарантує отримання яскравого і насиченого лого фактичного фотографічної якості.

Цифровий друк - це економія на витратах через відсутність речових друкованих форм. Витрати на друк навіть при невеликому тиражі будуть дійсно вигідними

Гравірування.

Особливим попитом сьогодні користується гравірування. Ручки з логотипом сьогодні є частиною корпоративного стилю. Вони підвищують її авторитет. За допомогою гравіювання на ручку може бути нанесена будь-яка інформація рекламного характеру. Гравірування сприяє просуванню компанії і створення її позитивного іміджу. Гравірування може бути вироблено на ручках з будь-якого матеріалу. Можна зробити гравіювання на пластикових ручках, а можна на металевих. Різноманітність ринку канцелярської продукції дозволяє в підсумку отримати оригінальний продукт.

Ручка з гравіюванням - прекрасний презент напередодні будь-якого заходу. Клієнтам або партнерам буде значно приємніше використовувати унікальну ручку з девізом компанії. Гравірування акцентує на собі увагу. Всі, хто має справу з паперовою документацією, по достоїнству оцінять практичність цього предмета.

Гравірування ручок «Паркер» - це традиція в діловому середовищі дарувати ручки компанії своїм партнерам і клієнтам. Дорога канцелярія під час переговорів або публічних заходів звертає на себе увагу і створює позитивний образ компанії. Гравірування «Паркер» зробитьСоздан 10 мая 2017Индекс цитирования.