Ручки с логотипом, печать на ручках и зажигалках, тампоная печать на пластике, гравировка на ручках

Печать на ручках Херсон

Нанесение логотипа на ручки в ХерсонеМи наносимо логотип або фірмову символіку на ручки. Методи нанесення: тампонная друк, шовкографія або лазерне гравіювання в залежності від матеріалу з якого виготовлена ​​ручка. Працюємо в області друку і нанесення логотипів і реклами на ручки вже більше 12 років. Ваше замовлення завжди буде виконано якісно і в строк. При оптовому замовленні ціна друку на ручках значно зменшується.Нанесення на ручки символіки і реклами. Шариковая ручка в Херсоне, напевно, найпопулярніший і недорогий вид сучасної сувенірної продукції.

 

Стильна ручка з логотипом в Херсоне ненав'язливо нагадуватиме про вашу компанію всім, хто нею користується протягом далеко не одного дня - чи це не економна й ефективна реклама? Для нанесення на ручки рекламної інформації використовується такий широко поширений спосіб, як тампонная друк (тамподрук) - це повнокольоровий друк будь-яких зображень і символіки.  
Тамподрук на ручкахДрук на ручках є перенесенням фарби з форми на пишучий прилад за допомогою роллера або пружноеластичним тампона. Тампонний друк дозволяє отримувати високоякісні відбитки на практично будь-яких поверхнях, як за матеріалом (дерево, метал, пластик, скло та ін.), Так і за фактурою (лакована, гладка, рельєфна).

Тамподрук на ручці Херсоне робиться в одну - дві фарби. Також, за бажанням замовника, ми виконуємо будь-які багатобарвні зображення, використовуючи тільки високоякісні фарби, стійкі до будь-яких зовнішніх впливів. Нанесення логотипу на ручки виконується як в одному, так і в декількох місцях. Наприклад, фірмова символіка може бути зображена на протилежних сторонах письмового приладу або на корпусі і кліпсі. Місця на ручці під нанесення зображення не так вже й багато, тому воно повинно бути досить компактним.Тамподрук на ручках - відмінний індивідуальний роздатковий рекламний матеріал для виставок і презентацій, для подарунків постійним клієнтам на свята, різні важливі дати або ж просто спосіб нагадати про себе.Создан 19 июн 2017Индекс цитирования.