Ручки с логотипом, печать на ручках и зажигалках, тампоная печать на пластике, гравировка на ручках

Печать на ручках в Кривом Роге

Ручки с логотипом в Кривом РогеЧи можна зробити зі звичайного атрибута канцелярського світу дієвий рекламний носій? Підвищити корпоративний імідж будь-якої фірми пропонує компанія «Перо», яка оперативно виконує друк на ручках кулькових будь-якого тиражу. З нашою допомогою буде виконана основна мета вашого маркетингового плану - постійне нагадування новому власнику рекламного аксесуара про те, хто його подарував.
Ручка з написом на замовлення в Кривому Роге- це функціональний і недорогий знак уваги. Якщо замовити ручки з логотипом компанії, то можна отримати відмінний промо-сувенір. Виготовлення ручок з логотипом ідеально підходить для розповсюдження під час виставок, конференцій, різних акцій. Адже завжди приємно отримувати подарунки, а нанесення логотипу на ручки зробить канцтовари ще й ефективним методом реклами. Перш ніж зробити напис на ручці, слід визначитися з вибором категорії такої продукції:
Промо ручки під замовлення: вироби в пластиковому корпусі, призначені для виготовлення бюджетного варіанту презентації бренду та ін .;Ручки на замовлення з серії «Престиж»: металеві вироби в футлярі, що підкреслюють статусність клієнта;Іменні ручки: ексклюзивна сувенірна продукція. Іменні ручки на замовлення найчастіше виготовляються методом гравіювання.Вже давно ручки з логотипом на замовлення зарекомендували себе як прекрасний брендовий продукт, ціна якого знаходиться в ідеальній пропорції з якістю і корисністю. Замовити ручки з логотипом компанії можна для ненав'язливою, але результативною реклами. Виготовлення сувенірних ручок найчастіше виробляють для обміну з партнерами по бізнесу - це форма довіри, зацікавленості у співпраці.
Професійні послуги з нанесення зображення на ручкиДрук логотипу на ручках зазвичай здійснюється способом тамподруку. В основу такої печатки на ручках покладено перенесення зображення на поверхню авторучки за допомогою силіконового тампона. Ручки на замовлення, виготовлені за принципом тампоном друку, відрізняються високою якістю, яскравістю, стійкістю зображення. Така друк логотипу на ручках за деякими показниками перевершує навіть шовкографію, гравіювання. Якщо вам потрібна термінова друк на авторучка точно в строк, то замовлення приймає наша компанія!
Для нас не проблема зробити тонкі лінії або зробити суміщення декількох квітів. Кваліфіковані фахівці компанії «Перо» мають можливість виконати будь-який каприз замовника, пропонуючи високотехнологічну друк на ручках в Кривий Ріг. Ми забезпечуємо повний цикл виробництва: від створення макету до упаковки в чохол. Ваша реклама буде дієва!
Більш детально ознайомитися з цінами на сувенірну продукцію Ви можете на цій сторінці.
Ви завжди можете зателефонувати нам або під'їхати особисто, і наші менеджери Вас проконсультують і дадуть відповідь на всі Ваші запитання.Наш офіс знаходиться в районі Бутово. Телефони, адреса і схема проїзду знаходяться на сторінці контакти.Создан 16 июл 2017Индекс цитирования.