Ручки с логотипом, печать на ручках и зажигалках, тампоная печать на пластике, гравировка на ручках

Брелоки на замовлення

Брелоки з логотипом - це один з найкращих варіантів сувеніра під замовлення для проведення промо-акцій, виставок, презентацій. У пошуках різновиди «довгограючих» носіїв інформації багато рекламодавців приділяють більшу увагу поліграфічної продукції, забуваючи про сувенірних виробах. Але брелки на замовлення з написами різноманітних моделей від компанії «Перо» мають важливе декоративне і рекламно-пізнавальне значення. Такий аксесуар регулярно потрапляє в поле зору клієнта, забезпечуючи ефективність рекламного ходу в просуванні бренду.

 

Брелоки з логотипом - це один з найкращих варіантів сувеніра під замовлення для проведення промо-акцій, виставок, презентацій. В якості корпоративного презенту своїм службовцям також можна замовити брелок з логотипом або брелоки з фото. Іноді серед готової продукції складно вибрати виріб в подарунок, тому зробити брелок з індивідуальним дизайном - вірне рішення. Замовляючи брелоки на замовлення, потрібно продумати яку інформацію хочеться донести насамперед:
зробити брелок з ім'ямвиготовити брелок з фотографієюзамовити брелоки з логотипомвиконати друк на брелоках контактних даних та ін.Виготовлення брелоків на замовлення відрізняється оперативністю і маловитратні. Хоча звичайні брелоки для ключів можуть видозмінюватися, в залежності від використовуваних технологій і побажань замовника. Зараз досить актуальні брелоки з фотографією. Роблячи брелок з фото на замовлення, можна висловити позитивне ставлення, повагу, увагу до людини. Великою популярністю користуються іменні брелоки: як пластикові, так і металеві брелоки. Найбільш оригінальний подарунок представляє собою брелок під замовлення, який доповнений деякими функціями. Колег і партнерів можна здивувати брелоками на замовлення, які поєднують в собі ліхтарик, флешку, ручку, рулетку та ін.

 

Нюанси виробництва сувенірної підвіски для ключа, телефонуБрелоки на замовлення з логотипом найчастіше роблять із пластику або акрилу - це найбільш бюджетний і естетичний варіант для презентірованія компанії під час різних акцій. Виготовлення брелоків з логотипом здійснюється шляхом нанесення поліграфічної вставки на пластикові заготовки. Можна виготовити на замовлення брелки з металу: штамповані і литі моделі. Спеціальна обробка металу емаллю, золотом, сріблом дозволяє замовляти не просто ексклюзивний декор, а й ефективний рекламний елемент.
Незалежно від того, потрібна рекламна або корпоративна сувенірна продукція, слід користуватися послугами професіоналів. Унікальні моделі різного розміру, з будь-якого матеріалу, а також стандартні або дизайнерські брелоки на замовлення в Києві виготовлять в компанії «Перо». Будь-яка ваша фантазія буде виконана якісно і в строк!
Більш детально ознайомитися з цінами на сувенірну продукцію Ви можете на цій сторінці.
Ви завжди можете зателефонувати нам або під'їхати особисто, і наші менеджери Вас проконсультують і дадуть відповідь на всі Ваші запитання.Наш офіс знаходиться в районі Бутово. Телефони, адреса і схема проїзду знаходяться на сторінці контакти.Создан 16 июл 2017Индекс цитирования.