Ручки с логотипом, печать на ручках и зажигалках, тампоная печать на пластике, гравировка на ручках

Годинники з логотипом

Годинники з логотипом - це цікавий і функціональний сувенір.У зв'язку з високим темпом розвитку технологій виготовлення годин поступово переходить з промислового сектора в вузькоспрямовані сектора, в тому числі і рекламний. Зараз стає все більше пропозицій на виготовлення сувенірних і рекламних годин з нанесенням фірмової символіки. І це передбачувано, з огляду на те, що ведеться постійний пошук «майданчиків» для розміщення іміджевої реклами. Годинник є найбільш вигідним об'єктом для друку логотипу компанії. Годинники завжди в полі зору, а значить, логотип на них обов'язково буде помічений. Логотип на настінних годинах бачитимуть багато людей і багато разів, а значить, запам'ятовуваність бренду зростає в кілька разів у порівнянні з більшістю інших сувенірів із зображенням торгової марки або логотипу компанії. Годинники з логотипом компанії можна дарувати діловим партнерам або замовникам з усією впевненість, що подарунок не буде лежати в столі і не загубиться серед інших речей, а кожен раз буде нагадувати про вашу компанію.

 

Друк логотипу або іншого зображення на годиннику здійснюється безпосередньо на пластиці. Він може бути білим, золотим або срібним. Надруковане зображення надійно захищає тонкий прозорий пластик, який наноситься за спеціальною технологією. Такі настінні годинники можна використовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю. На годиннику можна друкувати не просто окремий логотип компанії, а й повноцінний оригінальний дизайн з індивідуальним циферблатом. Можливо на замовлення виготовлення подарункових настінного годинника з печаткою фотографії та дарчим написом. Такі годинники будуть оригінальним подарунком до урочистої дати. На замовлення ми зможемо виготовити настінний годинник з різним дизайном державної символіки і різних відомств.

 

При плануванні виготовлення настінних годинників з повнокольоровим друком потрібно враховувати термін виготовлення, який становить від двох до трьох тижнів в залежності від кількості виготовлених годин. Крім виготовлення настінних годинників на замовлення ми можемо зробити нанесення логотипу компанії печаткою або лазерним гравіюванням на наручний годинник, на настільних годинах або на настільних сувенірних наборах з годинником.
Якщо Ви шукали виготовлення годинників з печаткою фотографії або логотипу компанії, то ми зможемо виготовити пластикові кварцові настінні годинники на замовлення з урахуванням ваших побажань, а при необхідності розробимо оригінальний дизайн рекламних або подарункових годин.Создан 16 июл 2017Индекс цитирования.