Ручки с логотипом, печать на ручках и зажигалках, тампоная печать на пластике, гравировка на ручках

 

Речі для писання Senator 2017

Інформація по кульковим ручкам, роллерам, пір'яний і наборам на сайті актуальна і оновлюється щодня.Оформити замовлення на ручки Якщо ручка зроблена в Німеччині, то ймовірність що це Senator дуже висока. Протягом більше 90 років Senator розвиває і вдосконалює письмове приладдя. Прекрасний дизайн, винахідливість і майстерність виконання здобули славу торгової марки не тільки в Німеччині, але і по всьому світу, включаючи Росію. Але не тільки ручки зробили ім'я Сенатору, але і гуртки, чашки, склянки і шкіряні папки. Вся продукція зроблена з любов'ю та високої якості. Компанія з року в рік повністю віддана традиціям, встановленим засновником Фрідріхом Мерцем і побажанням дилерів. Сьогодні, наприклад, кожна третя ручка проводиться в германии з логотипом Senator На ній - це багато про що говорить.

Кожен день завод виробляє до одного мільйона ручок. У штаб-квартирі в Groß-Bieberau не покладаючи рук трудиться велика кількість фахівців з різних відділів: проектування, інжиніринг, виробництво, монтаж, друк, логістика. Результат - високоякісний рекламний носій в якості ідеальної комунікаційної платформи для брендування.

Успіх бренду на ринку

Дилери знають, що клієнти цінують якість і популярність брендів, тому Senator робить все, щоб постійно підтримувати позицію №1 на ринку письмового приладдя і №2 по гурткам в Німеччині. Важливими моментами виробництва з 1920 року є компетентність і якість. У Groß-Bieberau знаходиться виробництво для більшості лінійок продукції компанії, що спеціалізується на високоякісної переробки пластмас і нафти.

Персоналізація Senator на виробництві в Німеччині

Ціни і каталоги ручок Сенатор 2017

Каталог ручок Senator Офіційні ціни Ручки і олівці з Китаю

 

Увага до деталей

Продукти з високою якістю є найкращим носієм бренду. Фахівці компанії роблять все можливе, щоб розробляти і виробляти товари тривалого користування з сертифікатом відповідності ISO 9001. Крім того екологічний менеджмент сертифікував продукцію ISO 14001.

Сучасні технології та якість продукції Senator

    
У відділі досліджень і розвитку, ми працюємо відповідно до останніх якості і технологічних стандартів.
    
Для виробництва використовуються тільки найкращі інструменти та сучасні машини. Для пишуть застосовуються спеціальні технології для лиття під тиском.
    
Продукція виготовляється виключно з високоякісної сировини. Freivon важкі метали, пластифікатори, латекс.
    
Високий рівень автоматизації, кваліфікований персонал і регулярне тестування гарантують стабільну якість. Натискання кліпу приділяється велика увага і контроль якості.
    
Ми пропонуємо своїм клієнтам повний спектр знань у пресі та обробки.

Екологія

Автоматичне виробництво Високотехнологічне сировину

Постійна турбота про екологію - одне з найважливіших напрямків роботи компанії. Підбір матеріалів та виробничих процесів зосереджений на зменшенні виділення шкідливих речовин, використання перероблених матеріалів, біодеградації і запобігання утворенню відходів. Усі постачальники регулярно перевіряються у відповідності зі строгими критеріями, гарантуючи покупцям на виході незмінно високу якість:

    
Здоров'я та безпека на робочому місці.
    
Соціальна поведінка і умови праці.
    
Етичні та моральна поведінка.
    
Можливість якості і захисту навколишнього середовища.
    
Дотримання прав людини і оптимальної заробітної плати.
    
Заборона на використання дитячої та примусової праці.

Європейський союз хоче домогтися в програмі REACH до 2018 року використання виробниками тільки перевірених і зареєстрованих хімікатів, з тим щоб убезпечити здоров'я людей і навколишнє середовище від шкідливого впливу. Ручки в майбутньому будуть продаватися тільки ті, чиї пасти для чорнила пройшли всі тести і зареєстровані в Behörde ECHA в Гельсінкі. Senator Уже зараз відповідає всім вимогам, що не скажеш про продукцію китайських виробників друкарських виробів. Продукція заводу Сенатор (Німеччина) - це завжди безпечний вибір.Создан 22 сен 2017 
Индекс цитирования.