Ручки с логотипом, печать на ручках и зажигалках, тампоная печать на пластике, гравировка на ручках

Тампопечать на ручках в Киеве

Тамподрук, Нанесення ЛОГОТИПУ методом тамподрукуЦю технологію відрізняють такі вигідні моменти, як гнучкість, надійність і невисока вартість. Використовуються при її нанесенні силіконові тампони холодної вулканізації, які несприйнятливі до активних речовин (розчинників-СОЛВЕНТ), що дозволило підвищити швидкість виробництва друку, не чекаючи висихання фарби попереднього відбитка.

 

Тамподрук є непрямим процесом глибокого друку, при якому зображення наноситься на поверхню плоского кліше з використанням фотогравіровочного способу. Кліше змочують фарбою, після цього на нього, попередньо видаливши надлишки фарби, опускають силіконовий тампон. Цей вид друку схожий на процес нанесення зображення за допомогою гумового штампа, відмінністю є лише те, що тампон не вбирає фарбу.

 

Барвиста система машин тампоном друку є головною їх складником. Вона може бути закритого типу і відкритого.
При відкритій барвистою системі фарба вільно взаємодіє з повітрям, перебуваючи у відкритій ємності ( «кипсейки»). У тому випадку, якщо машина тампонной друку має закриту барвисту систему, відмінність процесу друку полягає в знаходженні фарби в закритій ємності ( «чашці»), гострі краї якої виконують функцію ракельного ножа для нанесення фарби на кліше і потім зняття її надлишків.
При друку великих тиражів поліграфічної продукції більше застосуємо «закритий» процес друку, так як фарба не змінює своїх властивостей і не випаровується під час технологічного процесу. Однак, даний спосіб має більш високу вартість і вимагає меншу робочу площу поверхні кліше.
Області застосування тамподруку на сьогоднішній день дуже широкі. Вона використовується у виробництві товарів для дітей, споживчих товарів, виготовленні сувенірної продукції, в побутовій і промисловій електроніці. Ось основні причини, чому даний вид друку набув великої популярності.
Можливість нанесення зображень за не дуже велику вартість, застосування цього методу при неможливості використання інших технологій друку.
Здатна замінити такі види друку, як трафаретний друк, гравірування, тиснення - перевершує їх в гнучкості і якості одержуваних зображень.

 

Сприяє підвищенню привабливості виготовляється поліграфічного продукту, так як надає продукту дорожчий і респектабельний вигляд.
Кліше для тамподруку можуть бути фотополімерними, металевими фоточувствленнимі і сталевими. Використання того чи іншого кліше визначається тиражем друку і типом виконуваної роботи.
Фарби для тампоном друку мають дві важливі відмінності від фарб на трафаретного друку. Вони включають в себе швидко випаровується розчинник і наносяться більш тонким шаром фарби. Все це робить процес тамподруку більш вразливим до впливу температури і вологості навколишнього повітря, впливу статичної електрики.
Використовується два види фарб - однокомпонентні (випаровуються) і двокомпонентні (каталізаторні). Перші використовуються найбільш часто, так як швидко сохнуть і походять для нанесення на різні пластикові вироби. Двокомпонентними фарбами зазвичай друкують на металі, складних пелюстках, склі та кераміці, зображення, отримані за допомогою них, більш стійкі до зовнішніх впливів.

 

Тампон грає найважливішу роль в процесі друку, від нього залежить якість і стабільність друкованого процесу. Одні і ті ж тампони можуть використовуватися для різних робіт. Розділяють тампони за розмірами, формою і жорсткості. Форми тампонів, в свою чергу, можуть бути круглими, прямокутними і циліндричними, вибір їх визначається зображенням і видом вироби, на яке наноситься фарба. Використання жорсткого тампона підвищує якість перенесення зображення, він більш довговічний, але не застосуємо на тендітних, м'яких виробах, виробах мають велику кривизну.Создан 01 окт 2017Индекс цитирования.