Ручки с логотипом, печать на ручках и зажигалках, тампоная печать на пластике, гравировка на ручках

Печать на ручках Одесса

Нанесение тампопечати на ручки в ОдессеРучка є найпопулярнішим видом сувенірної продукції, яка дозволить вам ненав'язливо заявити або нагадати про себе. Нанесення логотипу на ручки є одним з найпопулярніших видів персоналізації при замовленні сувенірної продукції. Логотип компанії і інформація, розміщена на ручці, безумовно найкращим чином створить позитивне враження про вашу компанію. 

 

Ручки - це такі предмети, які є абсолютно у кожного без винятку. Без них ми не уявляємо життя, тому як дані вироби виконують ряд функцій. Тому все більш затребуваною стає така сучасна послуга, як друк на ручках. З її допомогою кожен клієнт може отримати ідеальний варіант ефективного, перевіреного, дієвого, а також цілком прийнятного за ціною рекламного носія. Крім того, ручки вважається самим невід'ємним атрибутом компанії, офісу, будинку або квартири. Тому більш придатною і перевіреної речі для використання в рекламних цілях просто не знайти. Грамотно виконана друк на ручках дозволяє клієнту отримати відмінну продукцію, яку по праву можна вважати твором справжнього мистецтва. Такі вироби успішно використовуються працівниками самих різних компаній і звичайних державних організацій. Це так званий елемент сучасної корпоративної культури, який завжди може найбільш вигідно підкреслити високий розвиток фірми, а також демонструє серйозне ставлення керівника безпосередньо до своїх працівників і всім партнерам, клієнтам. 

 

Також печать логотипу на ручках - це особлива частина маркетингової стратегії, яка безпосередньо спрямована на розвиток компанії, швидке підняття її репутації і, головне, набуття хорошою впізнаваності з боку клієнтів і покупців. Замовити ручки з логотипом - це значить подарувати кожному клієнту тільки краще, а також висловити свою повагу. Більш того, дане нанесення виконується в досить швидкі терміни. Існує кілька способів для нанесення логотипу на ручку: тамподрук та лазерне гравіювання. 

 

Тамподрук це спосіб нанесення дозволяє наносити логотипи і зображення практично на всі види твердої поверхні. Ми наносимо логотипи і зображення за допомогою тамподруку на вироби які складаються з пластика, скла, дерева, металу, а так само при будь-якій комбінації матеріалів і предметів неправильної геометричної форми (криволінійні, циліндричні та інші поверхні). Такий вид друку часто використовують, коли потрібно нанести логотип або зображення невеликих розмірів. Так само тамподрук доступна за ціною і дозволяє наносити логотипи будь-якої складності. Так само наша компанія надає послуги з нанесення лазерного гравірування. Цей спосіб робить сувенір стильним і дуже елегантним. Нанесення логотипу відбувається за допомогою високотехнологічного обладнання - діамантовою фрезою. Таку гравіювання можна наносити на такі матеріали як дерево, пластик, оргскло і інших матеріалів.Создан 10 фев 2018Индекс цитирования.